Menyen
Nye produkter
  • pedal go kart uten motor laget av XTM
    pedal go kart uten motor

    pedal go kart uten motor xtm off road go karts for salg er entry level kids go cart. designet beste barn gå vogn i vårt sinn, det kan takle bratte banker og åssider til tykke, gjørmete spor!Du kan stille inn ønsket hastighet når du styrer definere enkelhet med stopp / gå fotspedaler og en gassbegrenser.

  • ATV nytte trailer salg
    engros offroad atv utility trailer salg

    XTM OD-10 is an nytte trailer salgmed tungt, men lett vekt, brede flotasjonsdekk og høy bakkenavstand, noe som gjør dem ideelle til bruk på offroad. Removable front & rear tail gate and easy central tipping base further enhance their cargo handling capability.

  • 150 side ved side utv
    150cc fabrikkpris liten side ved side utv

    xtm u150-c liten side ved side utv er designet for eldre ungdommer eller voksne. denne utv er perfekt for alle kjøring på kjøring på veien.

  • Go kart off road til salgs leverandør
    Gå kart off road for sale 300cc

    XTMGå kart av veien til salgsEr enkel operasjon bensin off road buggy. dettego kartEr egnet for voksne. Designet best av veien buggy i vårt sinn, kan det takle bratte banker og åssider til tykke, gjørmete spor! Du kan angi ønsket hastighet når du styrer definere enkelhet med stopp / gå fotspedaler og en gassbegrenser.

  • Off road go karts leverandør
    Off road go karts for salg leverandør

    Xtm off road go karts for salg er entry level kids go cart. detteGo kart har to setersEr egnet for barn over 8 år. Designet bestBarna går i handlekurvenI vårt sinn kan det takle bratte banker og åssider til tykke, gjørmete spor! Du kan angi ønsket hastighet når du styrer definere enkelhet med stopp / gå fotspedaler og en gassbegrenser.

Blogg
Hvor å Setup en gå Kart/Dunne Buggy? -Del to
  • 2016-12-09 18:03:47
  • admin

vi vil oppdatere andre montere deler.


2. Montering


2.1 Montere de bakre støt (pic.18): ta ned bolter fra støt, løfte den bakre svingarm slik at toppen av sjokk i fikse seter av rammen, bruk 37-44NM dreiemoment å fikse sjokk tilkoblet rammen. (Merk: 1NM = 0.74 lb-ft)


Pic.18


2.2 Montere bakhjulene (pic.19): Skru mutteren slottet M16x1.5 tett med 98-103NM, åpne cotter pin 3 X 40 for å fikse, ta ned nøtter på bakakselen hub, løfte rammen for å installere hjulet (Vennligst ta hensyn til riktig retning av hjulet installasjon som vist i det pic. 19), skru dekk nøtter tett med dreiemoment 37-44NM, deksel til senteret dekker.


Pic.19


2.3 Montere den forside nederste hjuloppheng arm (pic.20): løfte rammen over bakken, ta ned bolter og skiver på pærene av strut, feste den nederste hjuloppheng arm til spankulere, setter på vaskemaskinen og slottet mutteren i rekkefølge, skru mutteren med 55-62NM dreiemoment, fikse cotter pin 2.5X25 gjennom slottet mutteren.

Pic.20


2.4 Montere den front støtdemper (pic.21): ta ned bolt på støtdemper, koble støtdemper til den forside nederste hjuloppheng arm, og fest bolten med 37-44NM dreiemoment.


Pic.21


2.5 Montere forhjulet (pic.22): ta ned dekk bolter på huben, sette opp forhjulet på høyre plassering på hub, fastsette dekket bolter med 37-44NM dreiemoment, sette på hub forsiden.


Pic.22


2.6 Montere den bakre cargo racket (pic.23): etter den fremre og bakre hjul har vært samlet riktig, presse kart ut fra bunnen brettet. Hold bakre cargo rack satsing installasjon posisjoner på cargo rack og rammen (å unngå bumping mellom rammen og cargo rack kan legge på noen luftboble på rammen for bedre beskyttelse!), sette den R-skiver på bolter M8X55, skruen på bolter-3circle. Da satt på bolter M8x20 og M8 selv låse nøtter til rack støtte armene, legge armene bak cargo rack og rammen sammen, stramme alle bolter.


Pic.23


2.7 Montere langt bar bur (pic.24): sette to sider av lange bar burene på tilkobling stenger på ramme og bakre cargo rack fikse med bolt M8x55, R-skive og M8 mutter. Stramme bolten.


Pic.24


2.8 Montere siden bar (pic.25): sette en side av siden bar på tilkobling stangen av rammen, kontakt side bar med rammen sammen med bolt M8x55, R-skive og M8 mutter, gjør ikke strammer boltene. Koble til en annen side av siden bar med lang stang bur sammen med R-skive og bolt M8x55. skru på alle bolt tett.



frem Pic.25


2.9 、Assemble korset bar (pic.26): koble baren kryss med to lange bur med bolt M8X55 og R-skive, gjør ikke strammer boltene på dette trinnet.


Pic.26


2.10 Montere takstativ barer og hodet lys (pic.27): fikse bakre korset bolt M8x55, R-skive med lang stang bur sammen med bar. Montere bolt M8X115, washer∮8, leder lys og foring i rekkefølge

på foran bar buret av takstativ gjennom lang stang bur, justere hodet lys til en rett vinkel, skru på bolten M8x115 med dreiemoment 22-29NM.


Pic.27


2.11 skruen på bolt fra trinn 2.6 til 2.10 med dreiemoment 22 - 29NM.


2.12 Montere Fortelt (pic.28): sette skum polstring rundt toppen av lange bar bur, dekke i markisen i riktig posisjon, fest strengen.




Pic.28


2.13 Montere speilet (pic.27): sette side speilet på mount av ramme, fikse speilet med M10x1.25 mutter med dreiemoment 37-44NM, justere visningsvinkelen speil.


Pic.27


2.14 montere hodet resten (pic.28): montering barer hodet resten inn i hull av setet.




Pic.28


2,15 Montere drivstofftanken (pic.29): fikse tanken på mount plasseringen av bakre cargo rack med M8x25 bolter med 22-29 NM dreiemoment.


Pic.29


2,16 koble drivstoff rør: koble drivstoff rør og vakuumrør som vist i pic.30.

vakuumrør t-cock, drivstoff tube, koble drivstoff tube, vakuumrør


Pic.30


2,17 koble halen lys, bakre slå lyser wirings (pic.31): 3-pin terminalen halen lys inn 3-hull terminalen til wire sele, koble ledningene av bakre venstre / høyre slå lyset ifølge kabelfargene. Etter at alle kabler er koblet, bunt kablene.

frem Pic.31


2,18 koble hodet lys ledninger (pic.32): koble en side av hodet lystråd viktigste wire selen midt på venstre side av rammen, ledningsnett hodet lys ledningen langs venstre lenge bar bur til toppen buret, kobles den andre siden av hodet lystråd til hodet lys 3-pin terminalen, bunt ledningen.


Pic.32


2.19 Montere front fender (pic.33): ta ned bolter på strut, montere fender, fest bolten med dreiemoment 11-16NM.



Pic.33

2,20 Montere bakre fender (pic.34): ta ned M8x45 bolter fra fender braketten, montere bakre fender, skru på bolt med dreiemoment 22-29NM.



Pic.34

2.21 montere gult flagg og flaggstangen: bruke plast bolt og mutter for å fikse flaggstangen på bakre lasten rack.


2.22 Installere batteri, batteridekselet: batteriet væsken inn batteriet kroppen, Lukk batteridekselet. Inn pute platen batteri mount boksen. Koble batteriet ledningene til batteriet polakkene "+ til +; -til-", dekke dem. Sette kablet batteriet i boksen batteri mount dekket med plast beskyttelse dekselet, legge ledninger gjennom beskyttelse dekker sporet, fest batteriet med batteri stroppen. (Merk: fordi batteriet væsken og ledninger av batteriet polene er farlig, kan bare erfarne voksen utføre dette nøye med tiltakene (beskyttende hansker, hindre elektrisk skrutrekker).


før kjøring Les brukerhåndboken for TrailMaster gå kart 150XRX nøye, vil du bli gitt med viktige sikkerhetsopplysninger og råd.


takk en meget å velge våre av veien buggy , hammerhead gå kart, TrailMaster Go-kart 150XRX.

nå kan du nyte riding din gjørme gå kart!


For flere veien juridiske avlytting, mini buggy, Offroad gå kart, barna buggy, mini kart, skitt buggy, gassdrevne går karts, buggy racing, gass gå kart racing buggy, veien juridiske buggy, voksen gå kart, to seter gå kart, bil trailer, små verktøyet trailer , boksen tilhengeren, aluminium trailer, verktøyet trailere, galvanisert trailer, 5 x 8 verktøy trailer, doble akselen trailer , tandem aksel trailer, quad trailer, av veien trailer, atv trailere, firhjuling trailer, skog trailer, Logg trailer, tre trailer, dump trailere, utv sport, utv Road, kinesisk utv, av veien utv mobilitet scootere, funksjonshemming scootere, funksjonshemming scootere, 3 hjul Elektrisk scooter, scootere for funksjonshemmede, handicap scootere, Elektrisk scooter for voksne, elektriske scootere, voksen Elektrisk scooter, to hjul Elektrisk scooter av XTM moto, vennligst besøk www.xtmmoto.com!


Forrige Post Neste innlegg

Tjeneste på Internett

+86 13958662281